MÖBLER / Bord / Salongsbord 9166487
nr 916 6487
Salongsbord
1800-tal, längd: 112, djup: 63, höjd: 78, små skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 19:58:31
300 kr